Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Ożary - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Szalejów Dolny

Szalejów Dolny(Ożary + 19 km)

8 500 000 zł32 000 m² 265,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3,2043 ha położona w Szalejowie Dolnym, bezpośrednio przy drodze krajowej S8 (trasa Bardo Kudowa-Zdrój granica państwa). Doskonała ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Przerzeczyn-Zdrój

Przerzeczyn-Zdrój(Ożary + 22 km)

236 175 zł3 149 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki o powierzchni 3149 m2, położone w miejscowości Przerzeczyn Zdrój, gmina Niemcza, powiat dzierżoniowski. Działki zlokalizowane przy drodze krajowej nr 8.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Roszyce(Ożary + 18 km)

292 500 zł4 500 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W pobliżu Polanicy-Zdrój działka budowlana pod zabudowę domu jednorodzinnego na sprzedaż - Roszyce. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4500 m2 (45 arów).

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chocieszów

Chocieszów(Ożary + 25 km)

230 000 zł21 098 m² 10,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka dla osób szukających swojego dużego kawałka ziemi w pięknym otoczeniu z możliwością postawienia niedużego domu. Piękne położenie na delikatnym południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Laski

Laski(Ożary + 6 km)

329 000 zł5 300 m² 62,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę , z pięknym widokiem w malowniczej miejscowości Laski; gmina: złoty Stok o powierzchni 5 300m2, działka nr 436.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szklarka(Ożary + 24 km)

320 000 zł4 100 m² 78,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ze starym domem na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną na Ziemi Kłodzkiej, gmina Bystrzyca Kłodzka, miejscowość Szklarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna(Ożary + 13 km)

319 000 zł3 930 m² 81,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą! Na sprzedaż duża urocza działka na przedmieściach Kłodzka, serca Ziemi Kłodzkiej. Działka o powierzchni 3930m2 posiada dostęp do ujęcia wody.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chocieszów

Chocieszów(Ożary + 25 km)

748 300 zł16 629 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działka W części oznaczona jako las, w części budowlana lub usługowa W chocieszowie, powiat kłodzki, gmina szczytna. Rewelacyjna lokalizcja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Piława Dolna(Ożary + 25 km)

1 140 000 zł10 000 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W piławie Dolnej w sprzedaży działka o powierzchni 1 ha. Idealna dla inwestorów! W mpzp przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Strąkowa

Strąkowa(Ożary + 9 km)

115 000 zł925 m² 124,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Strąkowej , przy granicy z Ząbkowicami Śląskimi. Powierzchnia 925m2. Zgodnie z mpzp działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną (symbol mn.5). Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Ożary

Ożary,dolnośląskie

99 000 zł1 313 m² 75,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwie działki rolno-budowlane o łącznej powierzchni 1313 m2 w miejscowości Ożary Działka rolna o nr 174/5 i powierzchni 677 m2 jest niezabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ożary

Ożary,dolnośląskie

34 240 zł1 070 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ząbkowice Śląskie - okolice. Miejscowość Ożary, u podnóża Gór Bardzkich. Działka budowlana o pow. 10,70 ar usytuowana w spokojnej okolicy. Idealna na dom. Media blisko działki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij